تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی نیکشهر www.Rostamkarimi.ir وش آتکی - منطقه آزاد چابهار 266 سبد کالا میان نیازمندان توزیع کرد

 

منطقه آزاد چابهار 266 سبد کالا میان نیازمندان توزیع کردچابهار - ایرنا - مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 266 سبد کالا به مناسبت ماه مبارک رمضان میان افراد نیازمند زیر پوشش کمیته امداد و بهزیستی این شهرستان به ویژه روستای تیس توزیع شده است.

عبدالرحیم کردی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سبد کالاهای یاد شده شامل مواد غذایی از جمله برنج، روغن، رب گوجه فرنگی، عدس، لپه و شکر است.

وی افزود: ارزش سبدهای کالای توزیع شده میان نیازمندان و خانواده های بی بضاعت روستای تیس و همچنین روستاهای همجوار شهرستان چابهار 400 میلیون ریال بوده است.


وی گفت: سازمان منطقه آزاد چابهار علاوه بر فعالیت های اقتصادی و تجاری هر سال به کمک نیازمندان می شتابد تا سهمی در کمک به همنوعان داشته باشد.

وی بیان کرد: ماه مبارک رمضان هر شب مراسم جزء خوانی و ختم قرآن کریم در مسجد پیامبر اعظم (ص) منطقه آزاد چابهار برگزار شده است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: همچنین مراسم شب های پرفیض قدر و شهادت امیرالمومنین علی (ع) با حضور مداحان اهل بیت(ع) در مسجد پیامبراعظم(ص) این منطقه برگزار شده است.

به گزارش ایرنا شهرستان چابهار براساس سرشماری آبان سال 1395 با جمعیت 283 هزار و 204 نفر و 48هزار و 147 خانوار از شمال به شهرستان های نیکشهر، قصرقند و سرباز، از شرق به کشور پاکستان، از جنوب به دریای عمان(مکران) و از غرب به شهر کنارک متصل است.

3043**3042 خبرنگار: رستم کریمی نژاد **انتشاردهنده: محدثه حیدری گرجی

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 8 تیر 1396 توسط رستم کریمی