تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی نیکشهر www.Rostamkarimi.ir وش آتکی - رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد باحضور 12 کشور درچابهار برگزار می شود

 

رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد باحضور 12 کشور درچابهار برگزار می شود


چابهار- ایرنا - مدیرعامل منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار گفت: رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام یادگار امام (ره) به عنوان معتبرترین تورنمنت بین المللی اتحادیه جهانی کشتی در رده سنی نوجوانان با حضور 12 کشور هفتم تیربه میزبانی این منطقه برگزار می ‌شود.


عبدالرحیم کردی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کشورهای روسیه، آذربایجان، قرقیزستان، اوکراین، ارمنستان، گرجستان، مجارستان، پاکستان، مغولستان، بلاروس، ایتالیا و تاجیکستان برای شرکت در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی افزود: علاوه بر کشورهای یاد شده پنج تیم از کشورمان به صورت تیم به تیم با هم در چهار گروه به رقابت خواهند پرداخت.

وی گفت: سازمان منطقه آزاد چابهار ورزشگاه 2 هزار نفری 'ورنا' (به زبان بلوچی جوان) را که یکی از مجهزترین ورزشگاه های جنوب شرق کشور است را برای برگزاری این مسابقات به بهره برداری می رساند.

مدیرعامل منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار ادامه داد: تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد مهم و بین المللی از سوی این نهاد اندیشیده شده است.

کردی افزود: آشوت کومار داور المپیکی کشورهندوستان نماینده اتحادیه جهانی کشتی در این رقابت ها حضور دارد.

به گزارش ایرنا این رقابت‌ها هفتم و هشتم تیردر دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود.

شهرستان چابهار براساس سرشماری آبان سال 1395 با جمعیت 283 هزار و 204نفر و 48هزار و 147 خانوار از شمال به شهرستان های نیکشهر، قصرقند و سرباز، از شرق به کشور پاکستان، از جنوب به دریای عمان(مکران) و از غرب به شهر کنارک متصل است.

3043**3213خبرنگار: رستم کریمی نژاد **انتشاردهنده: اکبر نوری
اخبار لحظه به لحظه را در کانال تلگرامی «اخبار ایرنا سیستان و بلوچستان» دنبال کنید. @irnazahedan

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 8 تیر 1396 توسط رستم کریمی