تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی نیکشهر www.Rostamkarimi.ir وش آتکی - رئیس دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان: امکان ثبت نام مجدد و تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور درنیمه دوم مهر فراهم شد

 

رئیس دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان:

امکان ثبت نام مجدد و تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور درنیمه دوم مهر فراهم شدچابهار- ایرنا- رئیس دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان گفت: براساس هماهنگی صورت گرفته با سازمان سنجش امکان نام نویسی مجدد و تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور در نیمه دوم مهرماه جاری فراهم شده و متقاضیان می توانند از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش نام نویسی و انتخاب واحد کنند.

عباس اویسی روز دوشنبه در نشستی با فرماندار و مسئولان شهرستان چابهار اظهار داشت: دانشگاه پیام نور نقش مهمی در توسعه استان سیستان وبلوچستان داشته و با اجرای عدالت آموزشی، امکان ادامه تحصیل برای تمامی شهروندان به ویژه در منطقه بلوچستان را با هر نوع شرایطی فراهم کرده است.

وی افزود: دانشگاه پیام نور با نگاه ویژه به منطقه چابهار نخستین همایش بزرگ ملی با عنوان «شرکت های دانش بنیان، فرصت ها و چالش ها و نقش آن در توسعه کشور» را در اسفند امسال در چابهار برگزار می کند.

معاون استاندار سیستان وبلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار نیز با قدردانی از خدمات دولت و توسعه مراکز آموزش عالی اظهار داشت: رشته های مورد نیاز بازار کار در مناطق اقتصادی و تجاری مانند چابهار باید ایجاد تا زمینه جذب دانش آموختگان نیز فراهم شود.

احمدعلی موهبتی افزود: دانشگاه پیام نور با دریافت هزینه های کم تحصیلی زمینه تحصیل قشرهای محروم و کم درآمد را فراهم کرده است.

رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان چابهار نیز اظهار داشت: دانشگاه پیام نور در چابهار از سال 1373 راه اندازی شده و هم اینک دارای بیش از هزار و 600 دانشجو در 13 رشته تحصیلی مقطع کارشناسی است.

مرتضی پورملایی با بیان اینکه 85 نفر مدرس مدعو و 6 نفر عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور چابهار هستند، افزود: تاکنون هزار و 700 نفر از این دانشگاه دانش آموخته شده اند.

وی گفت: مهمترین هدف این دانشگاه توسعه کمی و کیفی و ارتقاء سطح خدمات دانشگاهی در این منطقه است.
به گزارش ایرنا، رئیس دانشگاه پیام نور سیستان وبلوچستان از روند ثبت نام دانشجویان جدیدالورد در چابهار نیز بازید و از نزدیک با دانشجویان دیدار و گفت وگو کرد.
3043 ** 6081 خبرنگار: رستم کریمی نژاد** انتشار دهنده: حیدر سرایانی
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 14 مهر 1395 توسط رستم کریمی نژاد