تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی نیکشهر www.Rostamkarimi.ir وش آتکی - توزیع 1200 بسته نوشت افزار و پوشاک بین دانش آموزان چابهار آغاز شد

 

توزیع 1200 بسته نوشت افزار و پوشاک بین دانش آموزان چابهار آغاز شدچابهار- ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) چابهار در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: توزیع هزار و 200 بسته نوشت افزار و پوشاک بین دانش آموزان زیرپوشش این نهاد در مناطق شهری و روستایی چابهار آغاز شده است.

رضا گلزاری مقدم روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این اقلام به ارزش 300 میلیون ریال با هدف کمک به دانش آموزان نیازمند و بی بضاعت تهیه شده است.

وی افزود: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید از سازمان منطقه آزاد انتظار داریم که برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت همت کند.

وی گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) هر سال برای کمک به دانش آموزان اقدامات لازم را انجام می دهد تا بتواند سهم عمده ای در کیفیت آموزشی داشته باشد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) چابهار خاطرنشان کرد: قشرهای مختلف مردم و مسئولان باید برای کمک به دانش آموزان و تهیه کیف، کفش، مانتو و لباس همکاری کنند تا از دعای خیر نیازمندان بهره مند شوند.

شهرستان چابهار دارای 2 منطقه آموزش و پرورش در چابهار و دشتیاری است که حدود 65 هزار دانش آموز در این 2 منطقه مشغول به تحصیل هستند.نوشته شده در تاریخ شنبه 10 مهر 1395 توسط رستم کریمی نژاد