تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی نیکشهر www.Rostamkarimi.ir وش آتکی - نیروی انتظامی نقش مهمی در برقراری نظم وامنیت در کشور دارد

 

نیروی انتظامی نقش مهمی در برقراری نظم وامنیت در کشور داردچابهار- ایرنا- امام جمعه موقت نیکشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی نقش مهمی در برقراری نظم وامنیت در نقاط مختلف کشور دارد و وظایف محوله را به خوبی انجام می دهد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسین سرگزی در خطبه های نماز جمعه مسجد جامع الزهرا(س) نیکشهر با سفارش به تقوا و انجام فرائض دینی و تبریک فرارسیدن هفته نیروی انتظامی از تلاشهای ماموران انتظامی در برقراری امنیت و آرامش قدردانی کرد.

وی گفت: بدون برقراری امنیت زندگی، کار، تلاش و آرامش در جامعه معنی ندارد و مردم نمی توانند احساس آرامش و آسایش کنند.

وی ادامه داد: بدون احساس امنیت و بدون حضور آرامش و اطمینان، در هیچ کشوری علم نمی ‏تواند پیشرفت کند.

امام جمعه موقت نیکشهر با اشاره به ریشه درگیریها در دنیای اسلام اظهار داشت: دشمنان اسلام با ایجاد اختلاف و درگیری میان مسلمانان می خواهند به اهداف شوم خود که همانا چپاول ثروت های کشورهای مسلمان است، برسند.

وی با اشاره به روز همبستگی و همدردی با کودکان و نوجوانان فلسطینی‏ گفت:‏ دشمنان برای به فراموشی‏ سپردن مسأله فلسطین تمام تلاش خود را بکار گرفته اند و می ‏خواهند دنیای اسلام را درگیر مسائل داخلی خودشان کنند تا مسأله فلسطین را به فراموشی بسپارند.

حجت الاسلام سرگزی افزود: دشمنان می خواهند فرصتی را برای رژیم صهیونیستی به ‏وجود آورند تا اهداف خباثت‏ آمیز خودشان را دنبال کنند.

وی بیان کرد: ما باید بدانیم مبارزه برای آزادی فلسطین یک مبارزه و وظیفه اسلامی برای عموم مسلمانان است.

وی با اشاره به فرارسیدن ماه محرم ‏الحرام و آغاز هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر‏ گفت: امر به معروف و نهی از منکر از فرائض مهم و اصلی در دین مبین اسلام است زیرا اسلام می‏ خواهد همه‏ چیز را اصلاح کند.

نیکشهر در 510 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.


نوشته شده در تاریخ شنبه 10 مهر 1395 توسط رستم کریمی نژاد